Буняка тривожить, щоби Михальчишин не перетворився у фіговий листочок партії «Свобода»

Любомир Буняк

Рупором змін у фракції ВО «Свобода» у ЛМР виступав Юрій Михальчишин. Тому виглядає дивно, що його відсунули на другий план.

Про це сьогодні, 24 лютого, на засіданні прес-центру «Львівський вибір» на тему: «Аналіз перших кроків та рішень Львівської міської ради заявив екс-мер Львова Любомир Буняк.

Буняк зізнався, що йому імпонують радикальні заяви Михальчишин і, «якби так воно і сталося, це був би певний прорив в діяльності ЛМР». «На мій погляд, Юрій Адріанович Михальчишин досить ідейний депутат. Я б дуже побажав йому успіхів. Михальчишин ішов на посаду міського голови, а це людина, яка відверто кажучи, не мала достатньо досвіду, управлінської освіти, якого не знала громада. При цьому він набрав близько 42 тис. голосів. Він явно був не готовий до такої посади, але тим не менше, здобув пристойну кількість голосів», – проаналізував Буняк.

Він додав, йому здавалося, що було б логічно при такій ситуації готувати Михальчишина на посаду секретаря ЛМР, а з подальшою перспективою – на міського голову. «І раптом цю людину відсунули не те що з посади секретаря ради, а навіть голови фракції. Рупор, який ідейно виражає, на мій погляд, ідеологію львів’ян, сьогодні опинився десь в тіні. І це в мене викликає певне нерозуміння і тривогу: щоб Юрій Адріанович не перетворився у фіговий листочок партії «Свобода»: ми одне будемо говорити, а інше робити. І це, власне, тривога за владу у Львові», – зазначив Буняк..

Відтак, Любомир Буняк прогнозує розкол у фракції «Свобода». «Я вважаю, що це цілком реально. Розкол може бути. Ці течії, які намітилися, вони не сумісні і котрась із них має перемогти. А яка переможе – важко сказати. Я щиро побажав би перемоги тій ідеології, яка працюватиме на Львів», – наголосив колишній мер Львова.

Архіви