Свято хліба

Дегустація, конкурси і багато виробів із тіста. Львів запрошує на п’яте, ювілейне «Свято хліба». У програмі заходу – уже звикла виставка- продаж хлібобулочних і кондитерських виробів.

Фінансові проблеми були, але від ювілейного святкування не відмовилися, –  кажуть організатори цьогорічного „Свята хліба”. Грандіозних новинок не буде, але традиція святкування – продовжиться, – розповідає координатор заходу Андрій Гудзоватий

Мучні вироби можна буде не лише купити, а й просто спробувати. Хлібопекарні обіцяють влаштувати дегустації,  – пояснює Андрій Гудзоватий. А от щодо цін, за якими реалізовуватимуть товар, то вони будуть нижчими від магазинних, запевняє Андрій Гудзоватий.

Програма дійства буде скерована на народні традиції українців. Тож учасникам свята обіцяють „хлібні” майстер-класи, концертну програму та розповіді про традиції випікання хліба. Забавлятимуть на дійстві і дітей. Для них організують спеціальну галявину. Там малюки зможуть поспівати пісень, та взяти участь у конкурсах.

Відбудеться свято 16 серпня у «Шевченківському гаю». Початок дійства – о 13 годині. Квиток для дорослого коштуватиме 10 гривень, а для дітей 5.

Архіви