ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Підсумки вступної кампанії-2009 та моніторингу роботи приймальних комісій львівських вишів у рамках проекту«Вступ-2009 очима громадськості»

11 серпня 2009 року о 12.00 відбудеться прес-конференція Товариства Лева з підбиття підсумків вступної кампанії та моніторингу роботи приймальних комісій львівських вишів: Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного лісотехнічного університету України.

Моніторинг відбувався в рамках  проекту Товариства Лева «Вступ-2009 очима громадськості». Товариство Лева впроваджує цей проект в рамках загальнонаціонального дослідження з проведення громадського моніторингу вступної кампанії в Україні у співпраці з громадськими організаціями, що входять в коаліцію «Освіта».

Однією з головних цілей проекту є  вивчення особливостей вступної кампанії 2009 року та виявлення й оприлюднення випадків зловживання службовим становищем та неналежного виконання обов’язків членами приймальних комісій.

На прес-конференцію запрошені представники приймальних комісій львівських вишів (Національного університету «Львівська політехніка», Національного лісотехнічного університету України, Національного університету ім. Івана Франка), громадських організацій, освітяни.

На прес-конференції будуть висвітлені такі питання:

1.      Особливості вступної кампанії 2009 року.

2.      Рекомендації, які пропонують виші Львова для вступу-2010.

3.      Вплив системи «Конкурс» на процедуру вступу до вишів.

Контактні телефони:  Оксана Чабан – 8 097 43 444 00 ,Людмила Роман – 8 098 444 91 83

Проект «Вступ-2009 очима громадськості» виконують у межах проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що реалізується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС).

Архіви