Суд зобов’язав «Експрес медіа груп» повернути «Видавничій групі «Супердрук» активи й пасиви в сумі близько 41 млн. грн

Львівський апеляційний господарський суд залишив скаргу гр. Починка І.П. та ТзОВ «Експрес медіа груп» без задоволення 

3 січня цього року Львівський апеляційний господарський суд виніс постанову, якою залишив без задоволення апеляційні скарги гр. Починка та ТзОВ «Експрес медіа груп» 

Тобто залишено без змін рішення Господарського суду Львівської області від 5 листопада 2012 року про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ТзОВ «Видавнича група «Супердрук», оформлене протоколом від 9 листопада 2010 року, «Про затвердження розподільчого балансу ТзОВ від 9 листопада 2010, складеного комісією з виділу ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» про розподіл активів і пасивів між ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» та ТзОВ «Системи друку та доставки» та передачу ТзОВ «Системи друку та доставки» активів і пасивів ТзОВ «Видавнича група «Супердрук», в обсязі, що визначається, розподільчого балансу. 

ТзОВ «Експрес медіа груп», як правонаступника всіх зобов’язань ТзОВ «Системи друку та доставки», зобов’язано повернути ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» активи й пасиви, які перейшли до ТзОВ «Системи друку і доставки», а потім до передавального акта ТзОВ «Експрес медіа груп», а саме – активи в сумі близько 41 млн. грн., зокрема, необоротні активи основні засоби на суму близько 41 млн. грн. – поліграфічну техніку та приміщення, пасиви на суму близько 41 млн., зокрема власний, статутний, резервний капітал, нерозподілений прибуток, довгострокові зобов’язання. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив адвокат Тарас Равлюк, який у суді представляє в суді інтереси Миколи Зинича, котрого свого часу незаконно виключили з числа учасників товариства, яке видає газету «Експрес». 

Таким чином Миколу Зинича як учасника товариства поновили в його правах із часткою 22,85% із 18 червня 2010 року, а відтак є незаконними всі рішення зборів, де не був присутній Микола Зинич у зв’язку з незаконним позбавленням права на управління товариством, на участь у прийнятті рішень. А суд ухвалив законне й обґрунтоване рішення, – зазначив Тарас Равлюк. 

І хоча адвокат висловив оптимізм, оскільки рішення суду свідчить, що в Україні є верховенство права, і людина, яку незаконно позбавили частки в майні підприємства, може домогтися справедливості, сам Микола Зинич був більш обережний в оцінках. Приводом цього є той факт, що попередні рішення судів, зокрема про надання Миколі Зиничу інформації про діяльність підприємства, не виконували. Крім того, на підприємствах, які мають стосунок до видання «Експресу», постійно проводять реорганізації та ліквідації, внаслідок чого їм удається уникати виконання судових рішень. За інформацією Миколи Зинича, на березень цього року заплановано чергові збори акціонерів на яких знову порушать право про ліквідацію підприємства. 

Утім видавці «Експресу» тепер зобов’язані не лише виплатити Миколі Зиничу його частку в майні підприємства, а й судові витрати на загальну суму близько 65000 гривень.

Архіви