Львів’янин за хамство водія вимагає у «Фіакру» 10 тис. грн

У Львові пасажир, якому 21 січня нахамили водій та власник автобуса на маршруті №39, вимагає через суд компенсації моральних збитків у розмірі 10 тис. грн. ГО «Інформаційно-правовий центр «Наше право» подала сьогодні відповідну позовну заяву до Личаківського районного суду щодо компанії «Фіакр», що обслуговує цей маршрут.

Про це 29 січня на прес-конференції повідомив юрист ГО «Інформаційно-правовий центр «Наше право» Богдан Зелений.

Разом з тим, пасажир чекає на вибачення перевізника. «Також просимо суд застосувати щодо перевізника штрафні санкції за порушення закону про захист прав споживачів… В позові звертаємо увагу на порушення закону про захист прав споживачів, зокрема на те що водій і перевізник повинні забезпечувати належну якість перевезення, не було дотримано правила дорожнього руху», – сказав юрист.

Він нагадав, що на маршруті №39 систематично вчиняються порушення. «Водій і, як виявилось, власник автобуса повідомили, що автобус не доїде до Кривчиць через труднощі на дорозі. Відбувся конфлікт, людям хамили, людей принижували. Людям відмовлялись зупинити на зупинці чи на вимогу… У водія була дивна реакція на вимоги пасажирів – водій почав пришвидшувати темп руху, навіть сам власник почав його сварити», – сказав Богдан Зелений.

Юристи «Нашого права» кажуть, що не змогли дізнатися імені та прізвища водія, однак відповідальним за його порушення вважають саме компанію, на яку він працював, тобто «Фіакр».

Також «Наше право» має намір зобов’язати управління транспорту Львівської міської ради у судовому порядку розірвати угоду з цим перевізником. Відповідний позов скеровано до Франківського районного суду.

Нагадаємо, до ZAXID.NETзвернувся пасажир автобуса №39, який зафіксував на відео, як водій автобуса і чоловік, що називає себе власником транспортного засобу, хамлять йому. Згодом у компанії «Фіакр», яка обслуговує цей маршрут, повідомили, що з цим підприємцем розірвано угоду через хамство.

Додамо, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що такі водії не мають права працювати у Львові. Мер сказав, що доручить вирішення цього питання новопризначеному начальнику управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Олегу Засадному.

Архіви