Стрийський вагоноремонтний завод продав вагони в Польщу за нижчою ціною, ніж закупив

ДП «Стрийський вагоноремонтний завод» через фірму-посередника закупив вагони і продав їх у Польщу за нижчою, від закупівельної, ціною. Працівника підприємства, який оприлюднив ці факти, тут же звільнили, а інших залякують.

Про це сьогодні, 6 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему "Громадська люстраційна рада Львівщини підсумує результати  роботи та розповість про кричущі факти корупції серед чиновників" повідомила представник ГО «Правий сектор-Захід» Галина Янко.

За її словами, незаконно звільнений працівник звернувся до суду. А керівництво підприємства тепер змушує інших працівників у робочий час відвідувати судові засідання і заперечувати ці факти.

– Люди не хочуть цього робити, тож звернулися до люстраційної ради з проханням захистити їх від їхнього ж керівника. Керівник перебував на цій посаді з часів Януковича і перебуває до сьогодні, – каже Галина Янко.

Також, за словами члена Громадської люстраційної ради Львівщини, не без їхньої допомоги, вдалося усунути з посади колишнього начальника міліції Старого Самбору пана Марадя.

– Після Революції гідності місцеві мешканці вимагали від начальника обласної міліції Дмитра Загарії звільнити його. Можу сказати, що зі свого боку пан Загарія зробив практично все, що мав зробити керівник:  він подав до Києва подання, яке стосувалося звільнення цієї особи. Однак, Київ не прореагував на це, – каже Галина Янко.

Через півроку люди звернулися до Громаської люстраційної ради Львівщини, надали повний перелік документів. Тому Дмитро Загарія подав вдруге питання про звільнення цього працівника. І станом на 23 березня підполковник міліції Марадь звільнений з органів внутрішній справ.

Архіви