На керівника Державної фіскальної служби у Львівській області – два претенденти

На посаду керівника Державної фіскальної служби України у Львівській області претендувало 16 осіб. Тільки п’ять з них зважилися пройти громадське обговорення та відповісти на питання громадян.

Про це сьогодні, 6 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему "Громадська люстраційна рада Львівщини підсумує результати  роботи та розповість про кричущі факти корупції серед чиновників" повідомив представник всеукраїнської  ГО «Союз захисту підприємництва» Юрій Мазур.

– Претенденти на посаду, окрім оприлюднення своїх програм і бачень роботи, відповіли на низку незручних питань громадськості, – каже він.

Після чого Громадська люстраційна рада Львівщини запропонувала кадровій комісії фіскальної служби до обговорення дві кандидатури на посаду керівника. Юрій Мазур каже, що дуже скоро хтось один із цих двох і очолить фіскальну службу у Львівській області.

Що стосується призначення керівника головного управління юстиції у Львівській області, то, як стверджує представник ГО «Правий сектор-Захід» Галина Янко, Ярослав Жукровський також подав свою кандидатуру до громадського люстрації.

– Міністр прийняв вольове рішення – призначити виконуючим обов’язки Ярослава Жукровського. Мушу вам сказати, що ця особа зголосилася до громадських слухань. Але не склалося, – каже активістка.

Водночас на посаду керівника управління юстиції у Львівської області буде оголошений новий конкурс.

Архіви