Стадіон – болюча тема для Львова, – експерт

Стадіон – болюча тема для Львова, адже пройшла ейфорія, і два роки реалізації проектів до «Євро-2012» показують, що ми не зробимо все найкраще з усіх, а головне тепер – все задумане встигнути реалізувати. Про це повідомив сьогодні, 30 червня, під час прес-конференції архітектор, доктор технічних наук Микола Габрель.

За його словами, у Львові можна було підтягнути стадіон «Україна», і, як наслідок, більше коштів акумулювати в розвиток міста. «Всім відомо, що будівництво стадіону після зміни підрядника суттєво подорожчало. Відповідно держава зараз виділяє ці гроші, і напевне на 10 наступних років нам в держави не варто нічого просити», – зазначив Микола Габрель.

«Щодо реконструкції аеропорту, то можу сказати, що можливо на час чемпіонату у Львові справді збільшиться кількість туристів, які прилітатимуть. Але загалом я не очікую великого буму та збільшення рейсів, адже переважно туристи до нас приїжджають з Польщі та сусідніх країн. А про розвиток аеропорту можна говорити тоді, коли більшість перельотів на відстань від 600 кілометрів», – додав Микола Габрель.

Архіви