Шкіль закликав не допустити “прихильників бейсбольної бити” до влади

Народний депутат України від фракції БЮТ Андрій Шкіль у Львові закликав виборців не допустити «прихильників бейсбольної бити» до влади – до Львівської міської та обласної рад.

Як заявив 16 жовтня під час прес-конференції у Львові Андрій Шкіль, "Батьківщина" на вибори до Львівської міської та Львівської обласної ради не йде.

"Все решта, що йде під нашою маркою – не має нічого спільного з політичною силою, яку представляю, наприклад, я", – наголосив Шкіль.

Він розповів: "Ми, на превеликий жаль, не зможемо поагітувати за наших кандидатів до такого представницького органу, як Львівська обласна рада. Також ми не можемо допустити, щоб туди пройшли ті прихильники "бейсбольної бити". Не може такого бути, щоб Львівщина знову поставила під питання свою позицію, щоб мені знову на якомусь ефірі в Києві хтось розповідав, що Партія регіонів у Львові набрала 15%. Так, була там може якась одна-дві дільниці", – сказав Шкіль.

Він зазнач, що якби у області зараз Партія регіонів конкурувала з національно-патріотичними силами, то набрала б тут тільки 1,5%. Проте, каже нардеп, влада вчинила хитріше.

"Не дивлячись на своє специфічне минуле, на спеціальні університети, які пройшов їхній лідер, вони все-таки зуміли зробити висновки з дій попередників і вирішили перелицювати себе і таким чином прорватися до керівництва на Львівщині", – сказав Шкіль.

Він наголосив, що, насправді, серед електоральних настроїв нічого не змінилося і львів’яни, галичани не перестали бути патріотами. Значно цинічнішою, підлішою, наглішою стала влада. І таких заходів вона вживатиме і при виборах до ВРУ, коли б вони не були… Не має права Львівщина допустити, щоб більшість в Львівській обласній раді була сформована Партією регіонів. Не може Львівська облрада стати філією Партії регіонів", – сказав Шкіль.

Водночас, він нагадав присутнім про минулі президентські вибори.

"На виборах президента чудово ми розуміли, що Янукович тут ніколи не здобуде гідного результату. Тому хтось брав 30 грн, чи 300 грн, і щось там голосував. Але найбільше мене тоді і зараз вразило те, що за те, щоб голосувати проти всіх, давали 200 грн. На Львівщині це відома історія. Так, зараз не йде "Батьківщина" до міської та обласної ради, але це не означає, що треба сидіти в хаті нашим прихильникам. Йдуть на вибори районні наші організації. Якщо немає списку "Батьківщини", то є списки інших політичних сил. Не можна відсидіти ці вибори вдома", – сказав Шкіль.

16 жовтня у Львові нардеп, голова Народного Руху України Борис Тарасюк заявив, що НРУ відкриває свої виборчі списки до Львівської міської та обласної рад для членів "Батьківщини".

Нагадаємо, 14 жовтня звилась інформація, що згідно з рішенням Президії Політради ВО "Батьківщина" за підписом лідера партії Юлії Тимошенко, Львівську міську організацію ВО "Батьківщина" ліквідовано за порушення Статуту.

Водночас Денькович не визнає легітимним рішення партійної конференції, під час якої його повторно було виключено із партії. Про це народний депутат України заявив під час прес-конференції у Львові. Він наголосив, що має намір ще раз скликати усіх голів парторганізації на Львівщині.

15 жовтня під час прес-конференції у Львові народний депутат України Іван Денькович продемонстрував журналістам свідоцтво про реєстрацію ЛОО ВО "Батьківщина" та печатку голови парторганізації.

Крім того, Денькович запевняє, що на сьогодні ЛОО ВО "Батьківина" повністю готова до виборів у Львові та області.

Архіви