25 або 26 жовтня Тимошенко приїде до Львова агітувати проти «Батьківщини»

25 або 26 жовтня Тимошенко приїде до Львова агітувати проти «Батьківщини» Івана Деньковича. Про це сьогодні, 16 жовтня, на прес-конференції у Львові повідомив народний депутат України від фракції БЮТ у Верховній Раді Володимир Яворівський.

«Після двадцятого числа, або 25, або 26 жовтня до Львова приїде Юлія Тимошенко. Ми агітуватимемо й пояснюватимемо львів’янам, що до Львівської міської та обласної ради на виборах 31 жовтня йде не справжня «Батьківщина». Виборцям треба пояснити, що люди, які йдуть, прикриваючись ім’ям нашої партії – це люди гірші, ніж регіонали. Якщо в регіоналів є якась ідеологія, то ці люди – перевертні, які нічого спільного з партією Тимошенко не мають. Це орда Чингізхана, яка працює з російською ліквідаційною комісією України, яку очолює Партія регіонів», – повідомив Володимир Яворівський.

Сьогодні Володимир Яворівський та Андрій Шкіль приїхали до Львова агітувати проти клонованої «Батьківщини» Івана Деньковича та закликали свій електорат віддавати голоси за НРУ, який відкрив партійний список для представників незареєстрованої «Батьківщини» Романа Ілика.

Архіви