Секретар міськради звинувачує у підпалі авто голову

Сколівське відділення поліції (Стрийського відділу поліції) розпочало кримінальне провадження за фактом підпалу автомобіля секретаря Сколівської міськради Ольги Щуревич.

Про це вона повідомила під час прес-конференції на тему: «Погроза вбивством і підпал автомобіля – політичні конфлікти на Львівщині», яка відбулася у Львівському прес-клуб сьогодні, 9 серпня.

– Я підозрюю у підпалі міського голову Сколе Володимира Москаля. Він сам не палив, він тільки організував, – стверджує потерпіла.

За її словами, 5 серпня до неї на обійстя завітав вищезгаданий мер Сколе. Він, нібито, цікавився її станом здоров’я. Але насправді, як стверджує Ольга Щуревич, видивлявся, чи є на подвір’ї сигналізація та відеокамери. І тієї ж ночі автомобіль «Шкода» 2002 року випуску згорів. 
Сам факт візиту мера міста, можливо, і не є підставою для підозр. Але, за словами потерпілої, Володимир Москаль неодноразово погрожував їй та її колегам з міськради. Особливо насторожує те, що погрози та підпали відбувалися напередодні засідань сесії міськради в Сколе, на які виносили питання, важливі для мера.

– У травні, після Великодних свят, під моєю хатою стріляли. Потім стався підпал біля магазину активного депутата Сколівської міської ради Оксани Бондар. Через місяць загорівся паркан у депутата районної ради Олексія Тренича. Ще через день загорілися двері у заступника міського голови Івана Савки. Сьогодні міський голова Сколе погрожував фізичною розправою депутату Олексію Треничу, – перелічує Ольга Щуревич постраждалих, нібито, від рук мера.

Отож, вчора, 8 серпня 2016 року, міський голова Сколе скликав чергове засідання п’ятої сесії Сколівської міської ради. На порядку денному було питання про надання 2 млн 200 тисяч гривень на потреби житлово-комунального господарства міста. Проте депутати не захотіли надавати такі кошти з міського бюджету.

Чому? Як стверджує секретар Сколівської міськради, тому що всі ці кошти підуть в кишені меру та його родині. 
– Увесь бізнес міського голови побудований навколо сколівського житлово-комунального господарства. Сколівське ЖКГ закуповує у ТзОВ «Кім», яке належить родині міського голови, паливно-мастильні матеріали. Також орендує приміщення під паркування автотранспорту, орендує у нього сміттєвоз, – розповідає вона. 

За словами Ольги Щуревич, Володимир Москаль не має права працювати міським головою. Тому що досі проти нього відкрита кримінальна справа за хабар. Натомість він працює і добре себе почуває в кріслі мера. Наступний суд у цій справі призначено на 22 серпня. І, за її словами, міський голова Сколе хоче використати його, аби отримати кошти з міського бюджету. Також його підтримують державні чиновники.

– Учора зранку під час засідання президії Сколівської районної ради голова Сколівської держадміністрації Ігор Свистун заявив, що я сама підпалила собі автомобіль. Причина – страхівка, суму якої я поділю з депутатом міської ради Романом Ушневичем, який є страховим агентом. Хоча автомобіль «Шкода» 2002 року випуску не був застрахованим. На такі автомобілі вже «Каско» не оформляють.  Це було сказано, щоби вигородити міського голову, якого я підозрюю у підпалі, – говорить вона.

Архіви