Сьогодні пікетуватимуть окружний адміністративний суд

Представники опозиційних політичних партій сьогодні пікетуватимуть сьогодні приміщення Львівського окружного адміністративного суду, де на четверту годину призначено розгляд позовів трьох політичних сил на дії міської ТВК. Про це вони говорили під час прес-конференції у Львівському прес-клубі.

Зокрема, представник ВО “Свобода” Василь Павлюк наголосив на тому, що порушення, що їх припустилася виборча комісія, “кричущі” і виправити їх можна лише в судовому порядку. Крім того, політик вважає, що політики та громада мають чинити тиск і домагатися змін у рішення міської ТВК поки ще є час, бо “післязавтра буде пізно”.

“Ми пікетуватимемо сьогоднішнє засідання суду. Якщо воно буде правовим, то будуть внесені зміни в склад виборчих комісій, але якщо рішення буде іншим, то я офіційно заявляю, що виборів у Львові не буде” – наголосив він.

Політики наголошують на тому, що міська ТВК порушила закон, бо з понад 20 тисяч кандидатур до ДВК, врахувала лише 4 тисячі, відтак решта 16 тисяч – становлять кадровий резерв. Крім того, ДВК укомплектовані мінімально можливим число членів – по 18, хоча велике число дільниць належать до великих – там налічується три та більше тисячі виборців.

“Ми вчора блокували трибуну на зборах голів ДВК, то деякі голови від Партії регіонів виступали і просили збільшити число членів комісій до 24, бо вони не зможуть нормально працювати” – наголосив представник НРУ Валерій Веремчук.

Архіви