Росія продовжуватиме військові дії в Україні, – польський генерал

Якби я знав, що діється в голові Путіна, то я би виграв мільйон доларів. Що йому в голові, того не знає ніхто.

Про це сьогодні, 13 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Хто кому сьогодні більше потрібен: Україні – НАТО чи НАТО – Україна?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник командувача Стратегічних сил НАТО, (2010-2013 рр.), представник Республіки Польща в НАТО (2009-2010 рр.) генерал Мєчислав Бєнєк.

– Але знаю точно, що анексія Криму дуже багато коштувала Росії та підірвала її економіку. І санкції на Росію накладені саме через анексію Криму, – каже він.

Також генерал НАТО вважає, що Путін намагатиметься всіляко шкодити Україні.

– Я думаю, що Росія і далі буде продовжувати свої військові дії на території України. Але далеко не просунеться. Наприклад, він не зайде з боку Молдови, хоча в нас були такі побоювання. Але він отримав достойну відсіч. Проте будь-які його кроки неочікувані, –  Мєчислав Бєнєк не береться прогнозувати непрогнозоване.

Генерал дуже вражений, як українське суспільство та українські збройні сили зуміли так швидко перетворитися з руїни на бойову армію.
– Відвага людей, які не мали ні зброї, ні амуніції, ні техніки, але зуміли все це швидко і якісно зорганізувати й захищати свою вітчизну, вражає, – каже генерал.

Він нагадав, що Росія під виглядом гуманітарної допомоги підвозила зброю та снаряди терористам та своїм військовим, а з України вивозила заводи й техніку, які виробляли зброю і до того були розташовані в Луганську.

Архіви