Робили не одну спробу: на західному кордоні найчастіше затримують жителів східних та центральних областей (відео)

Частина з них робили не одну спробу покинути територію України та після відмови в перетині державного кордону шукали незаконні шляхи потрапити до ЄС.

Відео: Львівський пресклуб

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив Віталій Ковалишин, офіцер відділу організації прикордонної служби 7 прикордонного Карпатського загону, старший лейтенант, пише Dailylviv.com.

За словами офіцера, до запровадження воєнного стану прикордонні наряди затримували іноземців, які легальним шляхом не могли потрапити до країн ЄС.

Після запровадження воєнного стану після 24 лютого 2022 року такі випадки – поодинокі. Основна категорія осіб, яких затримують на кордоні, – це чоловіки призовного віку, які прагнуть уникнути мобілізації та не законно потрапити за кордон.

“З початку року на ділянці загону поза пунктами пропуску затримано 121 особу. 93 з них – це українці призовного віку, які не мали законних підстав для виїзду з України.

Найчастіше прикордонники затримують поблизу державного кордону та в населених пунктах прикордоння жителів східних та центральних областей України.

Частина з них робили не одну спробу покинути територію України та після відмови в перетині державного кордону шукали незаконні шляхи потрапити до ЄС.

Інші відразу прокладали маршрути та намагалися обійти прикордонні наряди,- зазначив Ковалишин.

Він наголосив, що “постійно здійснюється інженерне облаштування найбільш загрозливих напрямків, також активно залучається відомча авіація  для повітряного моніторингу кордону, обстеження ситуації в прикордонні”.

19 тисячам осіб відмовлено у перетині українсько-польського кордону

Архіви