Роботодавці потребують механізаторів, а не менеджерів, – директор

Понад дві третини осіб, які перебувають на обліку в центрі занятості, мають дипломи з вищою освітою за спеціальністю «економіка», «юридична справа» та «менеджмент».

Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції на тему:  «Реформування ринку праці та зайнятості Львівської області: проблеми та перспективи», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

– Це такі спеціалісти з модною спеціальністю та інколи з двома дипломами про вищу освіту. А насправді все – лише «корочки», яких не потребує ринок праці, – каже він.

Натомість, за його словами, підприємства шукають спеціалістів, які би вміли керувати трактором чи працювати на верстатах.

– Зараз ми навчаємо дорослих людей на механізаторів. Причому, стажуємо їх на базах роботодавців. Тому що жодне з ПТУ Львівської області не має трактора, молодшого за тридцять років. Вони виготовлені ще на заводі імені Молотова. А ми їх вчимо на суперовій закордонній техніці, – розповідає директор Львівського обласного центру зайнятості. 

Архіви