Регламент мерії Львова узгодять з законом про публічну інформацію

Львівська міська рада виконує закон «Про доступ до публічної інформації». У всіх підрозділах виконавчих органів є відповідальні працівники, які зобов’язані надавати відповідну інформацію за запитами. Про це 5 березня на засіданні Прес-клубу повідомив заступник начальника юридичного управління ЛМР Мирослав Гавриляк.

Начальник організаційного управління Львівської міськради Ігор Сірко поінформував, що за 2011 рік усі рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови опубліковані на сайті www.city-adm.lviv.ua. «Така ж робота триває і у 2012 році», – зазначив він.

Проте громадські експерти зазначають, що в оприлюдненні окремих нормативно-правових документів є затримки. І.Сірко пояснив це тим, що вони довше перебувають на підписі, і ще не потрапили до організаційного управління.

Депутат Львівської міськради від НРУ Валерій Веремчук зазначив, що для покращення виконання закону Львівською міськрадою треба внести зміни до Регламенту роботи ради та до Статуту. Він повідомив, що скерував відповідне звернення міському голові. «У відповіді визнається потреба внести зміни до ст. 52 Статуту та ст. 64 Регламенту. У діючому регламенті передбачене оприлюднення рішення за 20 днів, після набрання ними чинності, а закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає 5 днів. Крім того, закон передбачає оприлюднення проектів рішень за 5 днів до прийняття, а в практиці роботи є випадки, коли цього не було», – сказав він.

Архіви