ТРЕНІНГ

У конференц-залі готелю "Жорж" (пл. А. Міцкевича, 1) відбудеться  тренінг на тему: «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів».

Програма заходу
11.00 – 11.30    Реєстрація преси, сніданок
11.30 – 12.00    Презентація Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест»
12.00 – 12.30     Творчий конкурс щодо обізнаності журналістів про земельну реформу
12.30 – 12.40    Перерва
12.40 – 14.10  Тренінг «Тематична сегментація як засіб організації високоефективної роботи журналістів»
14.10 – 15.00    Перерва на обід
15.00 – 16.30     Прес-конференція на тему: «Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону «Про ринок земель»?»
16.30 – 17.00     Фуршет, вирішення організаційних питань
До участі в тренінгу і акредитації на прес-конференцію просимо зголоситися за тел.: 235-77-90, 067-670-77-30 або pressclub.pressclub.lviv.ua  до 15.00, 5 березня.
Організатор: Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест».
Медіа-захід проводиться спільно з Національним прес-клубом «Українська перспектива» (м. Київ), Львівським, Івано-Франківським та Ужгородським прес-клубами. До участі в медіа-заході запрошують журналістів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Медіа-захід складається з презентації Проекту USAID «АгроІнвест», творчого конкурсу щодо обізнаності журналістів про земельну реформу, тренінгу та прес-конференції.

Під час тренінгу журналісти довідаються про особливості, переваги та недоліки подієвої і малоподієвої журналістики; про використання тематичної сегментації для планомірного, повноцінного та об’єктивного висвітлення земельної теми і полегшення формування довготермінових та короткострокових інформаційних кампаній.

Тема прес-конференції: «Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону «Про ринок земель»?»

До участі в прес-конференції як доповідачі запрошені представники Державного агентства земельних ресурсів України, головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, представники Проектів USAID «АгроІнвест» та ЛІНК, незалежні експерти.

Журналістів забезпечать роздатковими матеріалами. Організатори заходу беруть на себе вирішення питань, пов’язаних з харчуванням. Зокрема, після закінчення заходу відбудеться фуршет.  Журналістам із районів відшкодовують проїзд.

Архіви