Питання “за” Михайла Гичку завтра внесуть з голосу, – депутат

Завтра, 15 травня, під час засідання сесії Львівської облради депутати мають намір розглянути питання про призначення на посаду генерального директора Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички.

Хоча цього питання в переліку завтрашнього порядку денного немає.

Про це сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: "Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст", яка відбулася у Львівському прес-клубі,повідомила депутат Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

– У нас вже є інформація, що це питання буде внесено з голосу, – заявила вона.

Водночас, за словами Парасковії Дворянин, на цю годину, коли відбувається прес-конференція, вона не може сказати, як буде голосувати фракція «Самопоміч».

– Ми запрошуємо всіх претендентів на керівні посади на засідання нашої фракції. Сьогодні воно відбудеться о 18 годині. Ми маємо намір зустрітися з паном Гичкою та скласти своє враження. Якщо він гідний цієї посади, то йому хвилюватися немає чого, – каже депутатка облради.

При цьому, вона зізналася, що отримала інформацію, як дехто з її колег-депутатів з інших фракцій уже підходив до депутатів з фракції «Самопоміч» і намагався переконати в необхідності проголосувати «за» Гичку.

Архіви