Прокуратура почала розслідування за фактом вибуху на ДП «Соренсен і Хаар», яке межує з житловим комплексом на вул. Шевченка, 134

Сьогоднв у Прес-клубі відбулася прес-конференція на тему: «Чому ДСНС приховує факт вибуху та пожежі на ДП «Соренсен і Хаар», яке межує з житловим комплексом на вул. Шевченка, 134? Мешканці вимагають перенести небезпечне підприємство за межі Львова».
Учасники: Олександр Михновецький, голова ОСББ "Західні ворота"; Валерій Веремчук, депутат Львівської міської ради; мешканці ОСББ «Західні ворота».

Вони розповіли, що 15 серпня 2013 року о 23.00 стався вибух на дочірньому підприємстві «Соренсен і Хаар» данської компанії «Концепт Партнерс», яке орендує виробничі приміщення у державного підприємства Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій»(м.Львів, вул.Шевченка,134), і розташоване поруч з житловим багатоквартирним будинком. Вибух був такої потужності, що повибивав шиби вікон у житловому будинку.

Сьогодні ж з’явилося повідомлення прес-служби прокуратури Львівської області, в якому інформують, що прокуратура Шевченківського району Львова здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 270 КК України, за фактом порушення вимог пожежної безпеки на одному з підприємств міста. Йдеться про загоряння та вибух, які мали місце 15 серпня на території цього суб’єкта господарювання, що межує з житловим будинком на вулиці Шевченка.
На цей час прокуратура ініціювала низку експертиз для встановлення суми збитків та причин надзвичайної події.

Архіви