Проїзд у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень, – перевізники

Вартість проїзду у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень. Але в цю суму не закладено інвестиційні витрати. Тобто за вищу ціну львів’яни будуть і надалі їздити на старих «Еталонах» 2006 року випуску.

Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції на тему: «Перевезення пільговиків. Монетизація у Львівській області. Конкурс на перевезення у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами, коли міська влада Львова, підняла тарифи на поїзд в електротранспорті, вона тим самим підтвердила право перевізників підвищити плату за проїзд в маршрутках.

– Ніколи тарифи в автобусах не були меншими чи такими ж, як в електротранспорті. Електротранспорт завжди був дешевшим, – зазначив він.

Але точної дати підвищення тарифу він не назвав.

– Спочатку має відбутися конкурс. До 5 травня цей конкурс має бути оголошений. Після цього буде стояти першим питанням відшкодування за пільгові перевезення, які вже здійснення. І другим – перегляд тарифу, – Іван Велійка попередив, що так само будуть підвищені тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах.

За його словами, перевізники розробляють формулу, за якою ціни будуть підвищуватися не на сталу суму чи відсотки одномоментно, а щоразу, коли підвищуватимуть ціни на паливо, наприклад. Але зараз варто очікувати підвищення на 15 відсотків.

Нагадаємо, що востаннє тариф на проїзд у маршрутних таксі у Львові піднімали 18 грудня 2017 року.

Архіви