ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Панкратіон. Бої без правил — українська реальність», «Бої білих комірців» — адреналін для офісу», «Кік-боксінг — сучасна класика».

До участі в прес-конференції запрошені:

  • Юрій Майборода,  начальник управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА;
  • Віталій Вовк, президент «Real Fight Promotion» та федерації панкратіону Львівської області;
  • Тарас Гоменюк, президент Львівської молодіжної асоціації кік-боксінгу;
  • Ігор Грицьків, претендент на титул чемпіона України з професійного панкратіону (м.Львів).

Мета прес-конференції – ознайомити представників ЗМІ з перспективами розвитку професійного панкратіону як виду спорту та як видовищного шоу з повноконтактних видів єдиноборств, що відомі в Україні як «бої без правил» та «бої білих комірців»,  а також розповісти про досягнення 2008 року та про плани на 2009 рік.

5 квітня 2009 року відбудеться шоу-турнір «Вечір героїв Октагону» з повноконтактних видів єдиноборств, у тому числі з професійного панкратіону.

Програма турніру «Вечір героїв Октагону» включає проведення професійних боїв з панкратіону та аматорських поєдинків з кік-боксингу (лоу-кік), «боїв білих комірців», показових виступів клубів з аеро-кік-боксингу, самбо, дзюдо. Родзинкою заходу стане конкурс краси «Міс Октагон».

Довідка:

«Бої без правил» — яскраве та видовищне шоу, що підкорило увесь світ: UFС (у США), Rage in the cage (у Великій Британії), PRIDE (в Японії), VALE TUDO (в Бразилії), «2 Hot 2 Handle» (в Голландії), Мікс-файт М-1 (у Росії), а зараз і в Україні.

«Real Fight Promotion» — перша в Україні організація, що створена задля проведення та популяризації яскравих і видовищних спортивних шоу з повноконтактних видів єдиноборств, у тому числі з професійного панкратіону — запрошує познайомитись із цим новим для України видом спорту, що динамічно розвивається.

«Бої білих комірців» — аматорські поєдинки з боксу серез бізнесменів, банківських працівників, менеджерів та інших категорій офісних працівників, які у повсякденні не можуть вирватись із рутинного буття. 

Архіви