ПРЕС-БРИФІНГ

Запрошуємо Вас на відкрите обговорення проблем та можливостей розвитку соціального підприємництва в Львівській області.  В рамках заходу ви дізнаєтесь про особливості ведення соціального підприємництва в Україні та закордоном, ознайомитесь з успішними прикладами соціальних підприємств Львівщини, а також отримаєте інформацію щодо можливостей розвитку даного сектору в регіоні.

Наразі соціальне підприємництво є поширеним видом бізнес-діяльності в Західноєвропейських країнах, в той час як в Україні цей напрямок ще й досі плутають з благодійністю. При цьому, головна мета соціального підприємництва – вирішення соціальних проблем суспільства.

Запрошуємо Вас докладніше ознайомитись з проблематикою та перспективами розвитку соціального підприємництва на прес-брифінгу: «Проблеми та можливості соціального підприємництва у Львівській області».

Соціальне підприємництво – це бізнес, який переслідує соціальні цілі, доходи якого направляються головним чином на саморозвиток, громадські справи або на вирішення гострих соціальних проблем.

В обговоренні братимуть участь:

·         Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа;

·         Наталія Василюк, заступник директора, Британська Рада в Україні;

·         Ганна Костюк, координатор центру сприяння розвитку соціального підприємництва у Львівській області; 

·         Представники соціальних підприємств Львівської області «Вулик» та «Оселя».

Прохання акредитуватись до 19 жовтня 2010 до 18.00.

Контакти для акредитації:

Олександра Чувакова

[email protected]

тел. 098 277 74 51

 

[email protected]

 

067-670-77-30, 235-77-90

Архіви