«Підписавши закон про використання червоного прапора, Янукович підписав вирок власному президентству»- Стефан Романів

«Факт підписання В. Януковичем закону про використання радянської символіки є виявом його недалекоглядності як політика та загрожує територіальній цілісності України» – вважає Голова Проводу ОУН (б) Стефан РОМАНІВ.

На думку С. РОМАНІВА: «Впродовж останніх декількох тижнів ми були свідками реалізації сценарію із дестабілізації ситуації в Україні. Вигідний для Росії, цей сценарій був спрямований на використання усіх сил – і проросійських, і проукраїнських – як важелів у формуванні атмосфери напруги, штучного поділу українців, відвернення уваги від актуальних питань соціального та економічного розвитку. Цією ситуацією сповна скористалися усі антиукраїнські сили».

«Янукович не зробив висновків із львівських подій. Він не осягнув небезпеки для суверенітету України, які за ними криються. Очевидно також, що він зробив ставку не на тих людей та не та ті тенденції у своїй команді».

«Підписавши закон про використання червоного прапора, Янукович підписав вирок власному президентству» – вважає С. РОМАНІВ. «В кращому випадку ми спостерігатимемо розвал президентської команди, адже, я сподіваюся, багато хто у ній розуміє небезпеку таких рішень та їхніх наслідків хоча б для власних інтересів. В гіршому випадку, нам слід готуватися до нових, більш серйозних, зазіхань на територіальну цілісність, економічну та політичну самостійність України».

Архіви