Львівська облрада висловила недовіру Верховній Раді України

Депутати Львівської обласної ради висловили недовіру Верховній Раді України. «За» таке рішення проголосувало 73 депутати під час сесії Львівської обласної ради 24 травня.

Як зазначається у зверненні, ВРУ потрапила у проблемне становище щодо своєї легітимності. Оскільки народ не обрав чинний депутатський корпус під нові повноваження, а також не обирав чинної більшості, яка утворилася шляхом приєднанням шляхом «тушок».

«Депутати Львівської обласної ради з тривогою сприймають невпинне перетворення Верховної Ради України на заручника політичних ігрищ парламентської більшості. Ця більшість знищує парламентаризм в Україні, ігноруючи права, законодавчі ініціативи опозиції, перетворюючи парламент на філію виконавчої гілки влади», – зазначено в зверненні.

Також у ньому наголошується, що замість проведення швидких і ефективних реформ, більшість у парламенті займається популізмом, проведенням псевдореформ, збільшенням видатків на утримання чиновницького апарату, а простих громадян доводить до зубожіння.

«Тому депутатський корпус Львівської обласної ради вважає, що ВРУ із такою більшістю вичерпала кредит довіри українського народу і повинна бути розпущеною», – підсумували депутати у зверненні, спрямованому до Президента України Віктору Януковичу.

Архіви