Підприємці можуть працювати без печаток

19 липня має вступити в дію закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями». Цей закон вносить низку великих змін до дуже багатьох документів.

Про це сьогодні, 13 липня, під час прямої трансляції до на тему «Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп: реалії та перспективи-2017», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила партнер компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

Зокрема, торкнуться зміни і Господарського кодексу.

– Суб’єкт господарювання може використовуватися у своїй діяльності печатки. Але – використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим. Тобто – це є право. А зміна, яка вноситься, це: відбиток печатки не може бути обов’язковим реквізитом будь якого документу. Тобто на будь якому документі, де колись був надпис «мп – місце печатки», печатки може і не бути, – пояснює Господарський  кодекс аудитор.

Проте, як зауважила Людмила Шахно, зміни не дають відповіді на питання тим підприємцям, які мають печатку: чи її використовувати, чи знищити.

Архіви