Під час «Євро-2012» львівський аеропорт прийняв 50 тис. пасажирів та 900 авіарейсів

За час проведення «Євро-2012» міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького обслужив понад 900 міжнародних та внутрішніх авіарейсів.

Про це сьогодні, 26 червня, на прес-конференції у Львові повідомив генеральний директор ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» Роман Гонтарєв.

Підбиваючи підсумки роботи аеропорту «Львів» за період «Євро-2012», Роман Гонтарєв сказав, що показники обслуговування рейсів за цей час перевищили середній показник звичайної роботи аеропорту в чотири рази. Усі обслуговування рейсів та пасажирів відбувалися у нас без затримок.

«Рейси, в основному прибували до нас з 10 країн. Це країни учасники футбольного чемпіонату: Німеччина, Данія, Португалія, а також вболівальники з Польщі, Чехії, Австрії, Білорусії. На сьогоднішній день кількість пасажирів, яких ми обслужили під час «Євро-2012», становить 50 тисяч людей», – сказав гендиректор львівського аеропорту.

Окрім цього, за цей час львівський аеропорт прийняв 8 літаків класу «D» (аеробус 310, Боїнг 767) із футбольними вболівальниками.

У підготовці до чемпіонату «Євро-2012» була повністю оновлена аеродромна інфраструктура. Подовжена злітно-посадкова смуга – до 3350 метрів. На сьогодні аеропорт класифікований за другою категорією, що говорить про те, що він може приймати літаки в складних умовах. Збільшена пропускна спроможність злітно-посадкової смуги. Раніше аеропорт міг приймати 8 зліт-посадок на годину, сьогодні спроможний приймати вже 20 зліт-посадок на годину.

Архіви