Перевізники хочуть відмовитися від он-лайн відстежування

Перевізники мають намір відмовитися від он-лайн відстежування кількості автобусів на маршруті та місць їхнього перебування.

Про це сьогодні, 17 травня, під час прес-конференції на тему: «Монетизація пільг у Львівській області. Що чекає на ринок пасажирських перевезень у Львові?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор ТОВ «Міра і К» Микола Шкурган. 

– Щомісяця кожне з автопідприємств Львова сплачує за цю послугу по 24 тисячі гривень. Таких підприємств у Львові є п’ять. Тільки АТП-1 сплачує більше, тому що в них більше автобусів, – пояснив він.

За словами директора автопідприємства, послуга он-лайн відстежування автобусів працює у Львові з 2012 року. І дотепер перевізники сумлінно сплачували за неї. Проте зараз вважають, що це – велике фінансове навантаження. 

– Ми скерували листи до автодору. І завтра, 18 травня, матимемо нараду, спільно з представниками міста, автодору та перевізниками. Можливо, місто візьме на себе оплату цієї послуги, – сподівається Микола Шкурган, який працював начальником управління транспорту та зв’язку ЛМР десять років  тому.

Архіви