Перед поїздкою на конкурс в Юрмалу львів’янину Владіславу Левицькому влаштують “проводи”

26 червня у нічному клубі "Picasso" у Львові відбудеться концерт-проводи Владіслава Левицького на Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Нова Хвиля 2009", що пройде у латвійському місті Юрмала 28 липня -2 серпня. Від України на конкурс поїдуть троє виконавців – Джамала та Міла Нетич і львів’янин Владіслав Левицький. Про це 23 червня на прес-конференції у Прес-клубі повідомила арт-директор клубу "Picasso" Світлана Наконечна.

За словами Світлани Наконечної, участь у вечірці-проводах візьмуть Наталка Карпа, Андріана, Юлія Рай, Андрій Князь та інші.

"Я три рази "пробувався" на цей конкурс, і третій раз став для мене вдалим. Фінансові питання, пов’язані з виступом на конкурсі, ще не вирішені. Я звернуся до мера міста й губернатора, пообіцяли допомогти. Дві конкурсні пісні у мене вже є – світовий хіт "She’s a lady" з репертуару Тома Джонса та український шлягер “Соколята” В’ячеслава Хурсенка. Над третьою піснею ще думаю. Сценічне ім’я "Владіслав" придумав мені Кузьма зі "Скрябіна", – зазначив Владіслав Левицький.

За словами саунд-продюсера Олександра Балабана, готує Владіслава до конкурсу ціла команда. "У Юрмалі – єдиний професійний конкурс., і Юрмала – найдорожче місто у світі під час конкурсу. Щоб представити гідно Україну, потрібно чимало коштів. Окрім цього, сама підготовка чимало коштує: одна пісня коштує від 3 до 5 тис. євро. Аранжувальники у нас серйозні", – зазначив він.

"Мені Левицький відразу сподобався. Я не міг зрозуміти, чому він відразу не став конкурсантом "Нової хвилі". Він характерний співак. Таких співаків мало: от звучать перші ноти пісні – і людина відразу вгадує не пісню, а хто співає. В Україні багато співаків, які представляють інші країни на конкурсах. Рєзін колись у розмові з Крутим сказав, що "Нову хилю" у Юрмалі можна було б проводити лише на українських конкурсантах. Ми їдемо у Юрмалу перемагати, але не женемося за порядковим номером. Головне запам’ятатися серцю – бо це та сходинка, з якої можна рухатись далі", – розповів Олександр Балабан.

Довiдка ZAXID.NET

Владіслав Левицький (справжнє ім’я – Василь) народився 18 квітня 1985 року у Львові. Закінчив музичну школу по класу фортепіано. У Львівському музичному училищі ім. С.Людкевича здобув освіту вокаліста й диригента. Протягом п’яти років був солістом вокально-інструментального ансамблю "Дивоцвіт". У 2006 році вийшов у фінал сьомого сезону популярного телепроекту "Шанс". Опісля працював з одним із "шансових" продюсерів – Ігорем Таланом. Головний "плід" їхнього тандему – участь Левицького у ролі вокаліста в мюзиклі Олени Коляденко "Па". Улітку 2008-го виспівав ІІІ премію Міжнародного фестивалю мистецтв “Слов’янський базар” у Вітебську. Поза творчістю: Василь навчається на V курсі Львівського інституту економіки і туризм

Zaxid.net

Архіви