Партії використовують прогалини в законодавстві і ховають свою рекламу під соціальну

«День тиші» у Львівській області не вдався.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України»,  який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомила виконавчий директор ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

За її словами по області є дуже велика кількість прихованої  та неприхованої реклами. Особливо «грішать» цим 116, 118 та 119 округи, де партії та мажоритарники навіть не потрудилися забрати імена з реклами. В інших же випадках штаби заявили, що це «соціальна реклама».

– На тій рекламі немає ніяких вихідних даних, що вважається порушенням, – каже Соломія Саврук.

Водночас, за словами керівника виборчого штабу Блоку Петра Порошенка у Львівській області Петра Адамика, те, що така велика кількість виборчих штабів скористалася можливістю приховати свою рекламу під соціальну означає, що є прогалина в законодавстві.

Повертаючись до інших порушень, Соломія Саврук згадала, що звранці у 118 виборчому окрузі голова дільничої комісії відмовився впустити на засідання спостерігача.  А голова окружної виборчої комісії в одномандатному виборчому окрузі №118 Ігор Сліпецький зазначив. Що на одну дільницю прийшло два спостерігачі від однієї партії. Але ці дрібні порушення вдалося дуже швидко виправити.

Архіви