На парламентських виборах ситуація більш напружена, ніж на президентських

Парламентські вибори більш напружені, ніж президентські , бо мажоритарники в багатьох округах будують роботу своїх команд так, що це створює неспокійну ситуацію.

Про це під час відеомарафону «Львівшина обирає Верховну Раду» , який відбувається в рамках громадського мовлення  Львівського прес-клубу, повідомив довготерміновий спостерігач ГМ «Опора» у Львівській області Юрій Танасійчук.

За його словами, виборчий процес на Львівщині загалом проходить нормально, проте є дрібні порушення. В основному, це стосується сіті-лайтів партії «Батьківщина», партії «Народний Фронт», Радикальної партії Олега Ляшка та окремі зображення Президента України біля залізничного вокзалу. «Це не є пряма агітація, але це створює візуальне нагадування для виборців» – пояснив він.

Спостерігач повідомив про інші зафіксові порушення станом на 12 годину сьогодні. Наприклад, у Перемишлянах було поклеєно вночі агітацію за одного кандидата, у Яворові залишилось багато незірваних агітацій. Також у Червонограді троє членів виборчих комісій вирушили до виборців, що голосують вдома, та в останнього виборця забули частину бюлетенів.

Про це повідомили родичі виборця та повернули бюлетені на місцеву дільницю. Навіть було зафіксовано голосування чоловіка за посвідчення водія.

Юрій Танасійчук вважає, що багато з цих порушень залежить від змін у законодавстві та його дотриманні відповідальними особами. «Ідеально ніколи не буде, але все залежить від совісті виборців» – сказав він

Архіви