У день виборів у Львівській області зафіксована велика кількість антиагітації

Сьогодні вночі в Городоцькому районі представник від партії «Блок Петра Порошенка» затримали п’ятьох осіб, які розповсюджували «чорнуху» проти цієї партії.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив керівник виборчого штабу Блоку Петра Порошенка у Львівській області Петро Адамик.

За його словами, зараз назвати імена тих, кого затримали та від якої вони партії, він назвати не може, тому що зараз тривають слідчі дії.

Також, як стверджує Петро Адамик, два дні тому у 118 окрузі його однопартійці так само затримали розповсюджувачів листівок з неправдивою інформацією. Проте попереднього разу це були неповнолітні, то ж їх відпустили.

Інших порушень виборчого законодавства у Львівській області на ранок виборів  керівник виборчого штабу Блоку Петра Порошенка не зафіксував.

Водночас, речник УМВСУ у Львівській області Світлана Добровольська під час відеомарафону повідомила, що їхні працівники вже зафіксували п’ять випадків порушень. Один з них – це втрата печатки у Самбірському районі. І чотири – спроби очорнити конкурентів. Так, за її словами, працівники ДАІ затримали автомобіль, який перевозив 4 тисячі листівок з антиагітацією. Всі ці випадки зараз розслідують. 

Архіви