Організатори національного освітнього туру «Наша мета – жити до ста!» запропонували львів’янам безкоштовну діагностику

Львів став одним із перших міст, яке відвідали кваліфіковані фахівці у рамках національної соціальної ініціативи «Наша мета – жити до ста!». З 23 до 25 вересня мешканці міста мають змогу безкоштовно пройти загальну діагностику організму, отримати консультацію та рекомендації фахівців. 
Здоров’я – наша головна цінність. Справедливість цього твердження ніколи не була під сумнівом. У той же час статистика свідчить, що населення України катастрофічно скорочується, а громадяни нашої країни хворіють усе частіше. Нездоровий спосіб життя практично став нормою: українці неправильно харчуються, зловживають алкогольними напоями, палять. 
Прагнучи привернути увагу до цієї проблеми, дати привід людям замислитися над актуальними питаннями власного здоров’я, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) за підтримки медичних фахівців виступив ініціатором масштабного дослідження. Розуміючи соціальну значимість зазначеної проблеми, КМІС звернувся по допомогу до торгової марки «Боржомі», яка згодом підтримала ініціативу. 
Мета дослідження полягала в тому, щоб виявити, наскільки українці дійсно турбуються про свою головну цінність – здоров’я. У рамках дослідження Київським міжнародним інститутом соціології з 20 серпня по 3 вересня 2010 було опитано тисячу чоловік у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові. 
Катастрофічність ситуації в тому, що респонденти підтверджують: вони ведуть неправильний спосіб життя, мають ускладнення зі здоров’ям, але при цьому не вважають ситуацію, що склалася, серйозною. Дослідження показало, що 88% українців мають ті чи інші ускладнення зі здоров’ям, але тільки 29% українців – мешканців великих міст – сприймають це як проблему. А необхідність в оздоровленні та очищенні організму усвідомлюють лише 57% громадян України, однак, більшість з них не знає, які методи є найбільш ефективними. При цьому здоровими можна назвати лише 12% нації! 
Логічно припустити, що людям, які відчувають себе погано, слід як мінімум звертати увагу на наявні ускладнення, оздоровлюватися, очищати свій організм. Прагнучи допомогти українцям упоратися з нагальними проблемами, ТМ «Боржомі» підтримала соціальну ініціативу «Наша мета – жити до ста!» 
Як зазначає уповноважений представник зі зв’язків з громадськістю IDS Group Ukraine Марина Соловйова, мета цієї акції полягає в тому, щоб допомогти українцям дізнатися більше про власне здоров’я у рамках освітнього туру «Наша мета – жити до ста!» 
Відповідно до програми соціальної акції 17 обласних центрів західного та східного регіонів України, а також Київ відвідають кваліфіковані лікарі-гастроентерологи. 
Львів став одним із перших міст, яке відвідали кваліфіковані фахівці у рамках національної соціальної ініціативи «Наша мета – жити до ста!». У центральній частині міста автобус з лікарями-волонтерами та обладнанням перебуватиме 3 дні – з 23 по 25 вересня. Мешканці міста мають змогу безкоштовно пройти загальну діагностику організму, отримати консультацію та рекомендації фахівців щодо результатів тестування, правильного харчування і в цілому очищення організму. 
«Ми хочемо, щоб здоров’я стало для українців не просто цінністю, про яку можна читати в статтях, але й реальною практикою. Ми вважаємо, що такі проекти як «Наша мета – жити до ста!» мають стати пріоритетним завданням кожної компанії, яка дбає не тільки про своїх клієнтів, але й про всю націю. Упевнені, що цей проект допоможе кожному бажаючому дізнатися більше про стан свого організму, поліпшити його, тим самим підвищити якість свого життя», – відзначає Марина Соловйова. 

Архіви