Абоненти Львова та Львівської області, які використовують тариф «МТС Український», виговорюють 520 хв. на місяць

Оператор мобільного зв’язку компанія МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», підбиває сезонні результати користування новим тарифним планом для Львова та Львівської області «МТС Український» (колишній «Супер МТС без поповнення»), повідомив "Щоденний Львів" експерт із зовнішніх зв’язків ЗТУ МТС-Україна Володимир Хіцяк. 
Незважаючи на традиційний для кожного року літній спад активності абонентів, тариф «МТС Український» побив рекорди ринку. Тільки за чотири місяці дії тарифу кількість підключень у Львові та області, порівняно з аналогічним сезоном минулого року, зросла на 54%, а порівняно з попереднім сезоном – на 38%. Про популярність тарифу «МТС Український» свідчить той факт, що серед усіх нових підключень, 83% посідають підключення на цей тариф. Суттєво зріс й обсяг споживання голосових послуг – в середньому абоненти Львова та Львівської області, які використовують тариф «МТС Український», виговорюють 520 хв. на місяць. 

«Динаміка підключень свідчить про те, що такий тариф був давно затребуваний абонентами Львівщини, – говорить Кирил Дмитрієв, директор Західного Територіального Управління «МТС Україна». – Кожного року в курортний сезон абоненти не надто охоче змінюють тарифні плани, відкладаючи це на осінь. Відповідно, оператори не розраховують на високу активність абонентів, тим паче – на якийсь бум підключень. Тариф «МТС Український» зламав всі закони «мобільної сезонності». Це означає, що умови, які ми запропонували абонентам Львівщини не залишили їх байдужими». 

Особливістю тарифу є безкоштовні розмови в мережі МТС без необхідності поповнювати рахунок. В тарифному плані відсутня плата за з’єднання, а хвилина розмови з абонентами інших мобільних операторів України коштує лише 35 коп. 

Абонент, який підключиться до тарифу «МТС Український», може скористатися акцією «Переходьте на МТС комфортно» і отримати 100 безкоштовних SMS на номери абонентів всіх мобільних операторів України, щоби повідомити про свій новий номер. 

Також у період з 15 вересня до 30 листопада, абоненти тарифу «МТС Український» зможуть стати учасниками акції «30% на ВСE!» й щомісячно, до 30 листопада 2011 р., отримувати безкоштовно 30% від обсягу всіх послуг, використаних у попередньому місяці. Додаткові 30% будуть нараховуватися на дзвінки абонентам «МТС Україна», дзвінки по Україні, SMS, MMS абонентам по Україні та «GPRS Інтернет». 

Для активації тарифу «МТС Український» необхідно одноразово поповнити рахунок на 30 грн. та більше одним платежем. Нульовий тариф без поповнення у рамках 33 безкоштовних хвилин на день діє тільки на території Львова і Львівської області. На решті території України безкоштовні хвилини на розмови в мережі МТС на 30 днів нараховуються після кожного поповнення рахунку на 30 грн. і більше одним платежем. Вартість дзвінка за межами Львівської області на номери інших мобільних операторів України – 1 грн./хв. без плати за з’єднання. 

Вартість пакета – 10 гривень, з них 5 гривень залишаються на бонусному грошовому рахунку абонента. Тариф діє до червня 2012 р., підключитися можна до 01.05.2011 р. 

Архіви