«ОПОРА» поділила місця у рейтингу нардепів-мажоритарників Львівщини

Зі львівських депутатів-мажоритарників тільки Михайло Бондар з «Народного Фронту» працював стабільно та активно впродовж шостої сесії восьмого скликання Верховної Ради.

Про це сьогодні, 8 вересня, під час прес-конференції на тему: «Старт нового політичного сезону. Як мажоритарники Львівщини показали себе під час шостої сесії», повідомив аналітик Громадянської мережі «ОПОРА» Тарас Радь.

За даними аналітиків, вищезгаданий депутат найбільше брав участь у розробці різних законопроектів, часто пояснював та обстоював свою позицію, зустрічався з виборцями та виконував передвиборчі обіцянки. Тому «Опора» у своєму рейтингу надала йому 84 бали зі ста можливих.

– За шість місяців Михайло Бондар провір 13 особистих прийомів та взяв участь у 49 публічних заходах, – констатує Тарас Радь.

А ось позафракційні Тарас Батенко, Дмитро Добродомов та Богдан Матківський вже не були настільки активними. Хоча в рейтингу «Опори» серед інших народних депутатів Тарас Батенко посів 20 місце з показником 71 бал, Дмитро Добродомов на 23 позиції і має 70 балів та Богдан Матківський посів 35 місце з 65-ма балами.

– Загалом львівські мажоритарними показали хороший результат, всі вони перебувають у першій половині рейтингу, – зауважив Тарас Радь.

Дмитро Добродомов дуже добре займався законотворчістю в парламенті. Проте абсолютно не займався роботою в окрузі. Натомість Тарас Батенко досить добре і активно працює в окрузі, але не дуже цікавиться роботою в парламенті. На думку аналітиків, достатньо стабільно працював  Богдан Матківський, але його робота була недостатньо виражена.

– Тарас Батенко провів 9 особистих приймів та 29 публічних заходів. Дмитро Добродомов лише два рази провів особисті прийоми та взяв участь у семи заходах. Богдан Матківський мав сім особистих прийлмів та 15 публічних заходів, – перелічує аналітик, скільки разів депутати від Львівщини з’являлися на своїх округах.

Водночас «Опора» помітила, що Дмитро Добродомов щомісяця публікує свій звіт про роботу на сайті Верховної Ради та в соцмережах.

– Можливо, це надто частий звіт, щоби демонструвати якісь результати своєї діяльності, оскільки за місяць важко знайти велику кількість показників. Але команда депутата вибрала такий формат роботи, що вже є похвально, – коментує Тарас Радь.

Тарас Батенко оприлюднив піврічний звіт у партійній газеті, яку поширили у його виборчому окрузі. А Богдан Матківський та Михайло Бондар друкованих звітів не оприлюднювали. Вони звітували під час зустрічей з виборцями.

Архіви