Олександра Кужель у Львові озвучила номер свого телефону

Усі, хто хоче поспілкуватися з народною депутаткою України, заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександрою Кужель, можуть надіслати їй смс-повідомлення за номером 050 469 6391.

Єдине прохання – не телефонувати, а надіслати смс, у якій написати своє ім’я. Олександра Кужель сама перетелефонує.

Таку пропозицію вона висловила сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції на тему: «Економічний потенціал України: нові перспективи та виклики», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

– Мій телефон знає вся країна. Він незмінний упродовж останніх двадцяти років. І за цей час я наслухалася розмов, особливо від не зовсім тверезих чоловіків, які знають як врятувати країну і телефонують мені о другій ночі. 

Водночас, вона переконана, що кухарка не може керувати країною. Для цієї роботи потрібна освіта, знання та досвід. А ще – працьовитість. 

– Кожен мер чи кожен голова облдержадміністрації просить привезти їм інвестора. Але, до прикладу, я перебуваю в Чигирині і запитую керівництво: «А як інвестор приїде до вас – на тракторі чи на танку?». Там немає жодної дороги! Туди доїхати навіть на джипі – втратити два колеса. А вони просять інвестора, – критикує Олександра Кужель. 

Архіви