Олег Синютка вважає 2017-й роком стабільності і розвитку на Львівщині

Упродовж року були неодноразові ситуації, спрямовані на те, щоби дестабілізувати ситуацію та продемонструвати Львівщину як нестабільний регіон.

Про це сьогодні, 27 грудня, у Львівському прес-клубі, під час підбиття підсумків 2017-го року повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Нам вдалося втримати стабільність і єдність в області. Я вважаю це нашою найбільшою перемогою серед всіх позитивних речей, які відбувалися на території Львівщини, – так охарактеризував очільник області найбільший здобуток року, що закінчується.

На друге місце серед здобутків року він поставив розвиток Львівської області. Було створено 8 тисяч нових робочих місць, в регіон прийшло 52 млн доларів прямих інвестицій. У регіоні відкрили понад 80 нових виробничих потужностей. Найбільші з них: ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро»,  Бистрицьке газове родовище.

Олег Синютка відзвітував, що в 2017 році в області за кошти як державного, так і обласного бюджетів реалізували понад 1800 проектів регіонального розвитку вартістю понад 1 млрд грн: від мікропроектів з дрібного ремонту об’єктів соціальної інфраструктури до масштабного будівництва на десятки мільйонів гривень. Зокрема: 417 шкіл, 200 народних домів, 148 дитячих садків, 84 сільських медичних заклади.

Також в області відкрили 5 сонячних та 1 вітрову електростанції загальною потужністю 48,8 МВт. Сонячні електростанції: ТОВ «Синтез Солар» (дахова та наземна), «Лео-Солар-Енерджі», «Озерна», СЕС «Енергетичні поля СЕС Терновиця 2 та 4», «Цетуля Солар» та вітрова електростанція «Старий Самбір – 2». Зокрема, ТОВ «Синтез Солар» є найпотужнішою в Україні. Також цього року ввели в експлуатацію 95 сонячних установок приватних домогосподарств потужністю 1,3 МВт, сума залучених інвестицій – 1,5 млн євро.
Крім цього, на Львівщині впродовж року відкрили найбільше шкіл в Україні. Це – 8 новозбудованих шкіл: Сторонянська середня школа, Наварійська загальноосвітня школа, Гамаліївська загальноосвітня школа, Сокільницька початкова школа, школа села Нижньої Яблуньки, приватна школа «Еколенд», Пристанська середня школа, школа «Вільних та небайдужих».  На Львівщині також відремонтували 417 шкіл і 148 дитячих садків.

– Ці статистичні дані говорять про одне, що 2017 рік – це рік стабільності та розвитку, – переконаний голова Львівської обласної державної адміністрації.

Архіви