Мешканцям області треба готуватися до підвищення плати за проїзд після Йордана

Питання про підвищення вартості проїзду у міжміських та приміських маршрутках Львівської області будуть обговорювати в середині січня.

Про це сьогодні, 27 грудня, у Львівському прес-клубі, під час підбиття підсумків 2017-го року повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За його словами, Кабмін забрав у обласних адміністрацій право погоджувати чи не погоджувати тарифи на проїзд у громадському транспорті. Зараз таке рішення може приймати перевізник одноосібно.

– У середині січня ми знову будемо дискутувати на цю тему, будемо вимагати у перевізників їхні докази. Якщо їхні розрахунки не матимуть аргументованих підстав, то ми звертатимемося до правоохоронних органів з проханням перевірити роботу цих перевізників, – каже Олег Синютка.

Натомість область створила диспетчерський пункт, який дає можливість отримувати інформацію в онлайн-режимі, де в цей момент перебуває  автобус, який має бути на маршруті, та довідатися про орієнтовний час прибуття на ту чи іншу зупинку.

Архіви