Об’єднання партій означає посилення впливу Тимошенко на Яценюка, – Луценко

Процес об’єднання «Батьківщини» і «Фронту змін» означає лише посилення впливу Тимошенко на Яценюка.

Про це заявив Юрій Луценко 14 червня під час прес-конференції у Прес-клубі.

«Юлія Володимирівна була, залишається і залишиться ключовим політичним лідером України. Навіть перебуваючи в колонії, вона є центром не тільки українського політичного життя, а й європейського політичного життя», – наголосив він.

За словами політика, об’єднання «Батьківщини» і «Фронту змін» є цілком логічним з точки зору того, що вони йшли на вибори єдиною командою.

Сам же Луценко вступати до жодної з опозиційних партій не буде, оскільки вважає, що «потенціал змін найбільший не в партіях, а в безпартійному суспільстві».

«Я хочу налагодити діалог між лідерами опозиційних партій та безпартійним суспільством. Робити це, будучи членом якоїсь партії, буде не зовсім логічно. Тому я був і залишаюся колегою, союзником, другом своїх друзів з «Батьківщини», але не вступаю в цю партію, бо хочу налагоджувати загальноукраїнський рух, який не повинен мати прив’язки до партії», – заявив політик.

«Арсеній Яценюк був логічним і ефективним керівником блоку «Батьківщина» на цих виборах. Він зробив ряд системних помилок при формуванні списку, але на цей момент альтернативи обрання Яценюка на чолі об’єднаної партії «Батьківщини» та «Фронту змін» я не бачу. Наскільки він буде ефективний на цій посаді – залежить і від нього, і від партійців», – зазначив Луценко.

Також він висловив сподівання, що ця партія посилить свою роль в українській політиці.

«Шкода, що «Батьківщина» втрачає лідерські позиції, при чому на голому місці. Я критикую і раджу і Арсенію Петровичу, і Олександру Валентиновичу, і іншим своїм колегам, але роблю це не на прес-конференціях», – додав він.

Архіви