ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

«Чи є безпечне майбутнє у побутових відходів та сміттєзвалищ Львівщини?».

Прес-конференція відбуватиметься за такою адресою: вул. Матейка, 6, готель «Дністер», зал «Олександр».

Участь в прес-конференції  братимуть представники Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної та міської рад, громадськості.

На прес-конференції буде обговорено проблеми поводження із твердими побутовими відходами на Львівщині та закриття Грибовицького сміттєзвалища.

Основні ідеї та підходи до вирішення проблем твердих побутових відходів, які закладені в проекті нової обласної програми поводження із ТПВ на 2012-2020 роки озвучить представник управління житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА  Віталій Пугач.

В.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради  Андрій  Галушка розповість про проблематику Грибовицього сміттєзвалища та проект його рекультивації.  

Із критикою на бездіяльність влади щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища виступить голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Олексій Балицький. Така бездіяльність може спричинити екологічне лихо, від якого будуть страждати мешканці довколишніх сіл та Львова. 

Після прес-конференції розпочнеться круглий стіл на тему:  «Проблеми поводження із твердими побутовими відходами на Львівщині: шляхи їхнього вирішення та нові перспективи». Представники ЗМІ також можуть взяти в ньому участь.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до:

Ольги Мелень-Забрамної чи Мар’яни Миць – тел.: 032 2557682, e-mail: [email protected]; [email protected]

******************************************************************************************************************************

Прес-конференція та круглий стіл здійснюються за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Покращення регулювання екологічної складової регіональних програм у Львівській області», що реалізовується МБО «Екологія-Право-Людина».

Мета програми – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їхнє залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

www.irf.ua/index.php

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) заснована у 1994 році з метою надання допомоги у захисті екологічних прав фізичним та юридичним особам, захисту довкілля в інтересах суспільства, сприяння розвитку природоохоронної справи, екологічної освіти, науки та культури.

www.epl.org.ua

Архіви