Нова норма передбачає по 200 скриньок на дільниці для вимушених переселенців, – нардеп

Не може бути так, що у Львові перебувають здорові і веселі мужики з Донецька і Луганська, які тут п’ють в барах горілку. А хлопців зі Львова. Запоріжжя, Києва кидають на фронти, в той час, коли їхню землю повинні захищати всі разом.

Про це сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Як вибори 25 жовтня змінять місцеве самоврядування», що відбулася сьогодні у Львівському прес-клубі, повідомив член Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Соболєв.

– Ми наполягаємо на створенні професійної сільської армії. Голова сільської ради повинен розносити не повістки замість військкомату, а інформацію тим, які бажають служити в професійній армії, – каже він.

Сергій Соболєв вважає, що тимчасово вимушені переселенці повинні отримати право голосувати на місцевих виборах. – Зараз пропонують зробити в законі таку норму, щоби внутрішні переселенці змогли голосувати за тих депутатів, які балотуються на їхній малій Батьківщині, не заїжджаючи туди. Це означає, що на виборчій дільниці буде 200 скриньок. Ця – для Горлівки, наприклад, ця – для того села, та – для іншого. Але це зробити неможливо, – каже він.

Тому єдиний вихід, щоби провести вибори на тимчасово окупованих територіях – це виведення російських окупаційних військ та бандформувань, відновлення кордону, вважає нардеп.

Архіви