Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Про це повідомив Тарас Батенко, народний депутат України під час преcконференції “Спроба фальсифікації результатів виборів до Львівської обласної ради” у Львівському пресклубі.

За його інформацією, до Львівської обласної ради має проходити не 6 партій, як свідчать офіційні підрахунки 100% голосів, а 9.

Батенко звернувся до представників ЗМІ й правоохоронних органів з тим, що відбулись маніпуляції і фальшування під час підрахунку голосів. Результати паралельного підрахунку на 2 122 дльницях (а це 100%), показують, що до Львівської облрад твердо проходять 9 політичних сил. Але з власних джерел, каже нардеп, йому стало відомо, що відбулась фальсифікація з підрахунокм голосів для того, щоб підвести риску під шістьма партіями. Такого не було навіть за часів Януковича, зазначив він
 – Ще є тиждень для остаточного підрахунку і паралельний підрахунок показує, що результати не є правдивими. У нас є підозра, що буде переписування протоколів виборчими комісіями. Хочемо наголосити, що виборчий кодекс карає за такі дії позбавленням волі від 5 до 7 років. Ми стежитимемо за процесом підрахунку і доведемо цю справу до кінця,- наголосив Батенко.

Тарас Батенко також звинуватив голову ЛОДА Максима Козицького і його команду, які, за припущенням нардепа, причетні до цих фальсифікацій.

dailylviv.com

Архіви