Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, які фальшують результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради є дві політичні сили. Перша – «Слуга народу». А другої я не назву з поваги до її лідера. Але – даю час до вечора. Якщо цього часу висновки не зроблять, партія буде названа і буде запущений процес щодо кримінальної відповідальності винних осіб.

Батенко також публічно звернувся особисто до голови ЛОДА Максима Козицького і його однопартійців:

– Шановні друзі, ми дуже проінформовані люди. Ви нас недооцінюєте. Якщо «мокрі» протоколи не будуть сходитись з електронними версіями, ми зробимо все, щоби довести справу до суду і винні понесли кримінальну відповідальність. Суть навіть не у тому, хто з партій не пройшов до ЛОР, а у факті змови. Партія «Слуга народу» зазнала нищівної поразки, це всі бачать. І не треба намагатись рятувати ситуацію в незаконний спосіб. Відповідати за такі дії доведеться дуже боляче.

Нагадаємо, раніше Тарас Батенко повідомив, що на Львівщині відбулась фальсифікація підрахунку голосів, в результаті якої до ЛОР не потрапляють 3 партії: «За майбутнє», «Народний рух України» і «Українська Галицька партія»

Цю інформацію озвучили під час преконференції «Спроба фальсифікації результатів виборів до Львівської обласної ради», яка в ці хвилини відбувається  у Львівському пресклубі

Відео: Львівський пресклуб

Архіви