Найбільше за кордон їздять працівники 3-х управлінь ЛОДА, не їздять взагалі – працівники 13-ти

За два роки, у 2011-2012-му, в закордонних відрядженнях побувало 36 працівників Львівської облдержадміністрації. Сумарно ці люди витратили на службові поїздки більше 4 місяців робочого часу (123 календарні дні). Таку інформацію ЛОГО «Львівський прес-клуб» отримала у відповідь на свій запит про те, «хто із працівників ЛОДА (прізвище, ім’я, по батькові, посада), куди, на який термін і за кошти якої приймаючої сторони їздили в службові відрядження за кордон у 2011-2012 роках. Який практичний результат мали ці поїздки працівників ЛОДА для Львівської області?»

Як випливає з відповідей, що їх надіслали Прес-клубу 22 структурні підрозділи ЛОДА, найбільше за кордоном побувало працівників головного управління туризму та євроінтеграції – 12 осіб (38 днів). Другим у рейтингу за кількістю відряджених за кордон є головне управління економіки та промислової політики: 11 осіб пробули за кордоном 22 дні.

Від управління охорони культурної спадщини їздило за кордон четверо працівників, але за тривалістю перебування вони могли би претендувати на друге місце – 26 днів.

Жодної поїздки за межі України не мають на своєму рахунку 13 управлінь ЛОДА: головне фінансове управління, головне управління з питань Євро-2012 та містобудування, головне управління освіти та науки, управління капітального будівництва, управління вугільної промисловості та паливно-енергетичного комплексу, головне управління ресурсного забезпечення та господарського обслуговування, управління з питань сім’ї та молоді, управління розвитку інфраструктури, управління культури, головне управління агропромислового розвитку, головне управління з внутрішньої політики, преси та інформації, служба у справах дітей та Державний архів Львівської області.

За кордон їздив лише один працівник відділу кадрової роботи та нагород. Але він поставив своєрідний рекорд за тривалістю перебування і географічною віддаленістю країни призначення – 11 днів, Канада.

На інформаційні запити щодо зарубіжних відряджень керівництва ЛОДА (голови та його заступників) Прес-клуб не одержав жодної офіційної відповіді.

Архіви