Найбільше Джамала боялася втратити емоцію

Пісня «1944» викликає у всіх сльози. Навіть якщо вони не розуміють слів.

Про це сьогодні, 21 травня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі, повідомила переможниця Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2016» Джамала. 
За її словами, після репетицій до неї підходили учасники-конкуренти і зізнавалися, що пісня проймає до сліз. 
Хоча всі інші пісні на Євробаченні були досить веселими і дисонували з настроєм Джамали та її піснею.
– «Євробачення» – це «peace and love», любов та мир. Але конкурс розпочався з відео як Європа зустрічала біженців з Сирії. І я переконалася, що це не конкурс феєрверків та фріків, – каже вона.

Проте, зібратися з настроєм, після веселеньких пісень їй було важко. Тому що її історія дуже відрізнялася від інших за настроєм та за змістом. 
– За 20 хвилин до виступу мені було погано, я лежала на дивані. Я так сконцентровувалася, що майже доводила себе до істерики. Я передивлялася цю картину знову і знову. Я дивилася на неї очима своєї бабусі. Мені важливо було не  втратити цю емоцію, – ділиться настроєм співачка. 
За її словами, ані гарне супроводження пісні, ані гарна сукня не створили би того настрою, який був би потрібен. І їй це вдалося.  
– Я перепрошую, що ця пісня у багатьох викликала сльози. Я, звісно, можу прикрасити її якимось бантиками. Але вона така є, – каже Джамала. 

Архіви