Джамалу обурила пропозиція міністра фінансів віддати комусь її перемогу

Джамала вважає, що конкурс «Євробачення» в 2017 році має відбутися саме в Україні. Наша країна не повинна нікому віддавати право на проведення цього конкурсу. Точніше – свою перемогу.

Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила сама переможниця Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2016», реагуючи на пропозицію міністра фінансів Данилюка про можливе передання права на проведення «Євробачення-2017» іншій країні.

Нагадаємо міністр фінансів порахував, що цей конкурс коштуватиме Україні 1 млрд грн.

– Я вперше це чую. Мені здається, це не можливо. Ні, ні й ні. Ні в якому разі. Ми не можемо. За премією не йдуть жодні матеріальні заохочення. Це просто – пас країні, яка буде приймати. Це для нас можливість великого економічного росту, – співачці бракує слів, щоби описати свої емоції від почутого.

За її словами, до України приїдуть фани «Євробачення», які скаженіють від цього конкурсу.

– Ми нікому не повинні віддавати нашу перемогу, – стверджує вона.

Водночас, Джамала не хоче назвати місто, де би вона рекомендувала проводити конкурс.

– Я привезла. А ви самі вирішуйте, де його проводити. Я не можу відповідати за проведення конкурсу, не маю права. Є люди, які знають, як це зробити, що необхідно для проведення конкурсу. Мені здається, що і Львів, і Київ були би гарними містами, – каже вона.

Єдине, щоби їй хотілося, щоби ті люди, які приїдуть, пізнали Україну не тільки як країну, де йде війна, де відбулися революція та анексія Криму.

– Приїдуть різні люди, різних культур та ментальності. І мені би дуже хотілося, щоби вони поїхали з хорошими враженнями з України, – каже Джамала.

Вона також наголосила, що «Євробачення» – це улюблений фестиваль осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. І варто бути до них більш лояльними.

Архіви