Наливайченко у Львові розповів про покарання Порошенка

Мій план подолання корупції – наведення порядку на верхівці влади. Казна країни наповниться, тому що не будуть красти ані Президент, ані влада. Будуть вжити жорсткі заходи та покарані за гратами усі: від Павла Лазаренка – до Петра Порошенка. І з їхніх офшорів буде повернуто вкрадене через міжнародні суди.

Про це сьогодні, 7 вересня, під час дискусії на тему «Відновлення миру: чи працює державна програма, і чи є альтернатива?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

За його словами, вже зараз європейські країни припиняють діяльність  транзитних банків, через які виводили гроші в офшори нинішньої та попередньої влади.

– Я стверджую, що вже до виборів будуть закриті та арештовані офшорні рахунки нинішньої та попередньої влади. Реваншисти Януковича сподівалися використати викрадені гроші на підкуп виборців. Їм – велике вітання в лапках, – запевнив політик. 
Валентин Наливайченко також розповів про покарання для чинного Президента.

– Перше – це його особиста відповідальність за наявність офшорів та бізнесу. Друге. Дотепер не розірвані договори з російськими компаніями, які постачають вугілля на його заводи у Вінниці. Третє – застосування незаконних методів в управлінні державою. Це – коротко, – перелічив колишній очільник СБУ.

Валентин Наливайченко наголосив, що потрібно прийняти закон про імпічмент Президента. І якщо глава держави буде чинити корупційні дії, то саме його каратимуть найжорстокіше.

Архіви