Начальник юстиції Львівщини буде приймати громадян скайпом

Через два тижні, орієнтовно з 2 квітня, начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області та його заступники будуть проводити прийом в он-лайн режимі.

Про це сьогодні, 16 березня під час прес-конференції на тему: «Ліквідація районних управлінь юстиції на Львівщині і створення Бюро правової допомоги. Функції нових структур», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

– Це є прототип програми скайп. Відбуватиметься запис на прийом приблизно так: людина заходить на сайт Міністерства юстиції, пише «я хочу поспілкуватися з начальником  юстиції Львівської області», система їй визначає час, відбувається пряме з’єднання з начальником юстиції по відеозвязку, – розповідає він.

За його совами, такий он-лайн прийом з часом замінить виїзні прийоми.

– Для чого їхати в Старий Самбір, тратити багато часу, а на прийом приходить двоє-троє осіб. Цей час можна використати з більшою користю, – вважає начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Він стверджує, що ця послуга вже запрацює або 1квітня, або наприкінці березня. Ну вже 2 квітня – точно.

– Для цього ми обладнали спеціальний кабінет, який пристосований для таких он-лайн прийомів. Ця програма буде фіксувати всі наші розмови. Тому що міністр хоче бачити як його підлеглі спілкуються з громадянами, – каже Ярослав Жукровський.  

Архіви