На вивезення сміття з центру Львова претендували три фірми

13 листопада конкурсна комісія відкритим голосуванням визначила, що сміття з Галицького району буде вивозити нова компанія – «Грінера Україна».

Про це сьогодні, 7 грудня, під час прес-конференції на тему: «Львівська схема з вивезення й утилізації ТПВ: способи її здешевлення. Результати конкурсу з визначення переможця на вивезення ТПВ з Галицького району Львова», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила голова Галицької районної адміністрації Львова Ірина Іванчина.

За її словами, 21 жовтня 2016 року виконком Львівської міськради прийняв рішення запустити пілотний проект у Галицькому районі та замінити контейнери для сміття.

– Для цього було оголошено конкурс. Інформацію розмістили на сайті міськради та в газеті «Суботня пошта», – розповідає Ірина Іванчина.

Серед інших умов конкурсу було побажання, що нові контейнери повинні бути  закритими. Мінімальний об’єм контейнерів для скла – 2 кубічних метри, для паперу та пластику – 3 куби, для змішаних відходів – 3,5 кубічних метри.

– На конкурс подали документи три учасники, – «АВЕ-Львів», «Сат-Львів»  та “Грінера Україна”. 25 листопада ці заявки були відкриті, всі учасники були допущені до другого етапу. 30 листопада на засіданні комісії було визначено переможця конкурсу – “Грінера Україна”, – каже голова Галицької рай адміністрації.

За її словами, голосування було відкритим, всі, хто бажав, міг прийти і побачити, як голосували члени комісії і які аргументи були в них.

– Критерії, за якими обрали переможця конкурсу, це – наявність нової спецтехніки для вивезення, сучасні нові контейнери, найнижча ціна, – перелічує вона.

Ірина Іванчина також наголосила, що угоду з переможцем конкурсу уклали на три роки. Проте, якщо він не дасть собі ради, то цю угоду можуть розірвати в березні 2017 року.

– Пілотний проект триває до березня 2017 року. Тоді ми підіб’ємо перші підсумки та відзвітуємо. Якщо результати не будуть відповідати нашим вимогам, то угоду буде розірвано, – попередила вона.

Архіви