На цих виборах інтелект не працював зовсім, – політолог

Під час поточної передвиборчої кампанії політичні кандидати і партії не продемонстрували нових цікавих і самобутніх ідей, заявив 5 жовтня під час прес-конференції у Львові київський політолог Сергій Дацюк.

«На цих виборах інтелект не працював зовсім… Те, що є – це якісь жалюгідні потуги», – зазначив Сергій Дацюк.

При цьому політолог наголосив, що така ситуація в Україні спостерігається вперше за часи незалежності. В усіх попередніх передвиборчих кампаніях, за його словами, нові ідеї були.

Нагадаємо, що інший учасник прес-конференції, політолог Тарас Возняк, висловив думку, що опозиція могла «продати» парламентські вибори, щоб не брати на себе відповідальність за політичну ситуацію в країні до президентських виборів.

Вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар’єр для проходження в Раду – 5%), ще 225 – в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

Архіви