На сміттєзвалищі чергує одна «швидка», з водієм і фельдшером

У першу добу після катастрофи на Грибовицькому сміттєзвалищі було задіяно сім екіпажів екстреної медичної допомоги – три внизу на дамбі, чотири на горі.

Про це сьогодні, 10 червня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:

«Хто потребує екстреної медичної допомоги і одержав її внаслідок пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор комунального закладу «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  Юрій Пацюрко.

– Транспортних карет була наддостатньо. Була мобілізована станція «швидкої допомоги» Львова, центр медицини катастроф та пересувний медичний пункт на шість ліжок, – каже він. 

Медичне містечко розгорнулося дуже швидко. 

– Були виставлені бригади першої та другої черги. Були попереджені лікарні про можливі надходження пацієнтів. Ми не знали, з чим ми будемо мати справу, – розповідає медик. 

За його словами, година роботи однієї машини екстреної медичної допомоги коштує 500 гривень. Тож, коли з’ясували, що потерпілих немає, залишили  три машини. А зараз чергує тільки одна, де є водій та фельдшер. 

– Найбільше допомогу доводилося надавати не рятувальникам, а особам, які не були задіяні в роботі. Це – родичі та місцеві мешканці. З ліків довелося найбільше використати заспокійливих та серцевих, – розповів Юрій Пацюрко. 

Архіви